Saksı Çiçekleri

Balkon,ofis ve evlerimizi güzelleştiren saksı çiçekleri farklı birçok çeşide sahiptir. Çiçekli olanların yanı sıra muhteşem yaprakları ile salonlarınızda ya da evinizin herhangi bir alanında dekorasyona eşlik eden çeşitlerde bulunuyor. Saksı çiçek seçiminizde genel olarak evinizin güneşlenme süresini bilmeniz ve çiçeği konumlandıracağınız yeri belirlemeniz önemlidir. Çiçeğin günlük güneş isteğini bilmek uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra bazı çiçek türleri özellikle çiçeksiz olan çeşitler aydınlıktan ve güneşten çok hoşlanmaz. Güneş istemeyen çiçekler arasında barış çiçeği de bulunur. Kategorimiz içinde yer almakta olan saksı çiçekleri farklı çeşitler ile beğeninize sunuldu.

Saksı Çiçek Çeşitleri ve Aranjmanları

Saksı çiçeklerini özel saksısı ile kategorimiz içinde bulabilirsiniz. Son derece şık aranjmana sahip olan saksı çiçeklerini sevdiklerinize armağan olarak da gönderebilirsiniz. Kategorimizde çiçekleri ile dikkat çeken açelya, Atatürkçiçeği, menekşe, kalanso, galetya, açmeya, spatifilyum (barış çiçeği), guzmania, Anthurium (flamingo) çiçeklerini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra salonlarınızda ya da iş yerinizde dekorasyonunuza destek olmanın yanında, farklı ve doğal bir ahenk oluşmasını sağlayan yapraklı çeşitlerde yer alıyor. Craton, difenbahya, yukka, şeflera, camilla, Benjamin gibi çeşitler listemizde yer alan ürünler arasında sayılabilir. Eviniz, iş yeriniz yer almasını istediğiniz ya da sevdiklerinize armağan etmek için tercih edeceğiniz saksı çiçekleri arasında seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Saksı Çiçek Siparişi

Saksı çiçekleri alımınızda detaylı olarak çiçekleri görmek ve incelemek için kategorimiz içinde bulunan görselle tıklamanız yeterli. Beğeninize ya da sevdiklerinizin beğenisine hitap edeceğini düşündüğünü saksı çiçeğini satın almak için teslim yer, tarih ve seçimini yapmanın yanı sıra sevdiklerinize olan gönderilerinizde ekstra hediye ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizde kredi kartı, EFT gibi birçok seçenek ile gerçekleştirebilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti