Cenaze Çelenkleri

Çelenk gönderimleri katılamadığımız cenaze törenlerinde, taziyemizi belirtmenin bir başka yoludur. Hüzünlü bir vedanın yer aldığı cenazelere gönderilen çelenklerde genel olarak mateme uygun olan seçimler yer alır. Siyah rengin gölgesinde kalan çiçekler ve yeşillikler ile süslenen çelenk farklı ebatlarda tasarlanır. Sitemizde yer alan cenaze çelenkleri kategorimiz içinde bulunan tasarımlar arasında seçim yaparak sipariş oluşturabilirsiniz.

Cenaze Çelenk Tasarımları

Sevdiklerinizin ya da sizin için değerli olan kişilerin acılı günlerinde onlara olan desteğinizi ve taziyenizi belirtmenin bir yolu olan çelenk gönderimi, katılamadığınız cenaze törenlerinde üzüntünüzü ifade etmenin yoludur. Cenaze çelenkleri kategorimiz içinde bulunan çelenklerde farklı tasarımları görebilirsiniz.

Duble, XS, XL, XXL, bahar, gerbela, karanfil çelenklerinin yanı sıra ekonomik cenaze çelenk çeşidini de sitemizde görmeniz mümkün. Açılış ve tören kutlamalarında farklı çelenk çeşitlerine yer açılmasına nazaran cenaze çelenkleri genel olarak yuvarlak hatlara sahip olan tasarımlardır.

Daha az süslemelerin yer aldığı bu çelenklerde tek renk çiçeklere yer açılabildiği gibi iki ya da daha fazla renk seçeneğine de yer verilebiliyor. Çiçek çeşidi, renkleri, ebatları hakkında bilgi almak için görsellere tıklamanız yeterli. Cenaze töreni için göndereceğiniz çelenk seçiminizi kategorimizden hemen yapabilirsiniz.

Cenazeler İçin Çelenk Gönderimi

Online olarak cenaze çelenk siparişinizi sitemizden verebilirsiniz.  Sitemizde yer alan aranjmanlar içinde seçiminizi yaptıktan sonra gönderim yeri, zamanı hakkında bilgileri paylaşmanız mümkün. Çelenk üstüne yazılacak olan isim ya da firma adını da paylaştıktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Online sipariş tamamlamanın yanında dilerseniz müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alarak sipariş tamamlama imkânınız bulunuyor. Whatsapp hattımızdan da destek alabilirsiniz. Online sipariş verdiğiniz ürün ile ilgili bilgi alma ya da bilgi vermek içinde iletişim numaralarımızdan faydalanabilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti