İndirimli Çiçekler

Muhteşem kokularıyla yediden yetmişe herkesi mest etmeyi başaran rengarenk çiçekler sizin de duygularınıza tercüman olabilir. Yıl boyunca makul düzeyde tuttuğumuz çiçek fiyatlarında ekstra indirimler de uyguluyoruz. Bu sayfa içerisinde yer alan tüm çiçekler indirimli fiyatlarıyla incelemenizi bekliyor. Kırmızı gül çeşitleri ile hazırladığımız en özel aranjmanlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Birbirinden şık buket çeşitleri için de indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilir ve Kütahya’nın herhangi bir yerine teslimat yapmamızı sağlayabilirsiniz. Sevgilinize, eşinize ya da annenize özel günlerde gönderebileceğiniz kırmızı gül aranjmanları sevgililer günü ya da yıldönümleri için de tercih edilebilir. Aynı zamanda kır çiçekleri ile hazırladığımız renkli çiçek aranjmanları da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

İndirimli Çiçek Fiyatlarından Faydalanın!

Şık bir vazo içerisinde sunumu yapılan çiçekler de tüm özel günlerde gönderim için cazip bir seçenek olabiliyor. Özellikle iş yerlerine gönderilmesi için vazoda çiçek çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz. Yakınlarınıza sıradan bir günde de çiçek gönderebilir ve bu güzel sürpriz ile onları şaşırtabilirsiniz. Çiçek göndermek için özel günleri beklemeyin. Hiç beklenmeyen bir anda gelen çiçekler çok daha uzun süre hafızalarda kalabiliyor.

Orkideden papatyaya kadar tüm çiçek çeşitleri yılın çeşitli dönemlerinde indirimli ürünler kategorisinde yer alıyor. Sitemize düzenli olarak göz atmanız, bu indirimlerden faydalanmanız için yeterli olacak. Sayfa içerisinde yer alan aranjmanların tamamını en taze çiçekler ile hazırladığımızı bilmenizi isteriz. Uzun süre diri ve canlı görünümünü koruyan çiçeklerimiz muhteşem kokularını bulundukları ortama da yayıyor.

Kütahya’nın tüm bölgelerine teslimat yapıyoruz. Üstelik indirimli fiyatlarımıza cazip ödeme seçenekleri de eşlik ediyor. Bütçenizi zorlamadan en özel çiçek aranjmanlarını seçebilir, sizler için hazırladığımız şık çiçek buketlerini sevdiklerinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti