Orkideler

Asaletin ve zarafetin simgesi olan orkideler gösterişli ve özenli çiçeklerini uzun süre sergilemesi ile bilinir. Genel olarak beyaz rengi ile akılda yer edinen bu özel ve güzel çiçeğin beyazın yanı sıra birçok renk seçeneği vardır. Uzun bir dal üzerinde süzülen çiçeği ile evinizde ya da ofisinizde ayrı bir enerji ve hava yakalamanıza destek olacak olan orkide çiçeğini sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz. Orkideler kategorimiz içinde yer alan çeşit ve renk seçenekleri arasında beğendiğiniz çiçek seçimini yaparak sipariş oluşturabilirsiniz.

Orkide Renk ve Çeşitleri

Orkideler kategorimiz içinde bulunan farklı renk ve çeşitlere sahip aranjmanlar sevdiklerinize sunabilmek için ideal armağanlardır. Beyazın masumluğu, büyüsü ve asaleti ile yer alan orkide renginin yanı sıra muhteşem pembe rengi ile kalpleri ısıtan, zarif çiçek seçimine de yer açtık. Orkide aranjmanları genel olarak saksılı olarak sunuluyor. Fakat dal seçimi için güller ile hareket kazandırılmış olan tasarımı da listemiz içinde bulabilirsiniz.

Sitemizde bulunan orkide renk seçenekleri arasında bulunan mavi orkide, saksı içersinde gönderimi yapılan son derece özel bir çeşittir. Her daim bulunamayan mavi orkide, aşkın en büyülü ve en özel rengi olarak sevgiliye sunulabilecek olan değerli bir seçimdir.

Orkideler renk ve çeşitlerine göre farklılık gösterirken aynı zamanda büyüklüklerine göre de farklıdır. Çift dal ve tek dal seçimlerinin yanı sıra son derece büyük olan çeşidi ile de adresimizde yer alıyor.

Orkide Göndermenin Online Yolu

Sevdiklerinize göndereceğiniz orkide siparişiniz adresimizden beğenerek satın alabilirsiniz. Sitemizde bulunan orkideler hakkında detaylı bilgiyi elde etmek için görseli tıklayabilir ya da müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek alabilirsiniz. Sitemizden anında beğendiğiniz ürünü sipariş verebilmenin yanında dilerseniz telefon ile de sipariş vermeniz mümkün.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti