Çelenkler (Düğün-Açılış)

İlk gönderim tarihi ya da gönderim zamanı bilinmese de çelenkler hayatımız içinde var olan özel bir çiçek bütünüdür. Açılış ve tören gibi davetlere katılamadığımız zaman isme ya da firma adı ile gönderilebilen çelenk çeşitleri, farklı renk ve çiçek çeşitleri ile hazırlanır. Genel olarak yuvarlak bir yapıya sahip olan ve çiçek sepetlerine göre daha uygun fiyatlara sahip olan çelenklerin gönderim amacı genel olarak aynıdır. Tebrik etme, kutlama gibi sebeplere bağlı olarak gönderilen açılış ve düğün çelenklerini sitemizde değişik tasarım aranjmanları ile bulabilirsiniz. Çelenkler (düğün – açılış) kategorimiz de bulunan tasarımlarımızda göbek, çift göbek, yıldız, kalp, ters çelenklerin yanı sıra ekonomik çelenk seçeneklerimizde bulunuyor.

Çelenk Çeşitleri

Düğün, nişan gibi özel günlerin kutlamasında tercih edebileceğiniz kırmızıların hâkim olduğu çelenk modellerinin yanı sıra yan yana kalp şeklinde olan çelenk modelleri de tercih edilebilir. Bunun yanı sıra açılış ve çeşitli törenlerde gönderilebilecek olan şirket ya da firma tarafından gönderilebilecek daha sade tasarımları da kategorimiz içinde görebilirsiniz. Yeşil yapraklar ile hareket kazandırılan ve büyüklük hissi yaratan tasarımlarımızı sade çiçek seçeneğinin yer aldığı çelenkler takip ediyor. Renk uyumları ile iki ya da daha fazla renk seçeneğinin bulunduğu aranjmanları da kategorimizden sipariş vermeniz mümkün.

Çelenk Siparişi Nasıl Verilir?

Düğün ve açılış gibi özel günlere göndereceğiniz çelenk siparişini sitemizden anında sipariş verebilirsiniz. Çelenk gönderimlerinde bir gün önce siparişin verilmesi daha uygun olur. Çelenk seçiminizi yaptıktan sonra çelenk üstüne yazılacak olan yazı, teslim edilecek olan gün, saat ve adresi sipariş içeriğinizde paylaşmanız yeterlidir. Çelenk gönderiminiz siparişte belirttiğiniz yere, belirttiğiniz gün ve saat içinde titizlik ile teslim edilir.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti