Mevsim Buketleri

Şık ve etkileyici olan renkleri ile dikkatleri üzerine toplayan çiçekler, mevsimlerine göre değişirler. Kimi zaman papatyaların, karanfillerin mevsimi olurken kimi zaman kasımpatılarının mevsimi olur. Mevsiminde toplanan çiçekler, hoş kokusu ile de farklılığını ortaya koyarlar. Sitemizde yer alan mevsim buketlerikategorimizde birbirinden farklı aranjman çeşitleri yer alıyor. Sevdiklerinize özel günlerinde ya da sıradan bir günde onlara verdiğiniz değeri ve sevgiyi göstermek için, anında siparişinizi adresimizden tamamlayarak gönderim yapabilirsiniz.

Mevsim Buket Aranjmanlarımız

Mevsim buketleri denilince akla ilk gelen, renkleri ile dikkat çeken güzellikleri ile hayran bırakan çiçek bütünlükleridir. Kategorimiz içersinde onlarca farklı mevsim buket aranjmanımız yer alıyor.

Karanfillerden, papatyalara, garbela ve krizantemlere uzanan buket çeşitlerimizde aynı buket içersinde farklı çiçek çeşitlerinin yer aldığı aranjmanları da görebilirsiniz. Aynı çiçek cinsine sahip olup aynı renge ya da farklı renk seçenekleri ile hazırlanmış olan buketlere de gönderiminizde yer vermeniz mümkün.

Gelin çiçeği olarak bildiğimiz cipso çiçekleri ya da mevsim yeşillikleri ile hareketlilik kazandırılan buketlerimizde şık ve tamamlayıcı renge sahip olan özel buket kâğıtları kullanılır. Sevdiklerinizin doğum günü kutlaması, yeni iş ya da terfi tebriklerinizde ya da özel günleri için tercih edebileceğiniz onlarca buket aranjmanı içinden seçim yaparak, anında kategorimizden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Online Mevsim Buketlerini Sipariş Verme

Sevdiklerinize göndereceğiniz mevsim buket aranjmanlarını kategorimizden kolayca seçebilirsiniz. Onların beğenisine hitap edecek olan renk, çiçek ya da aranjmana sahip olan seçimi yaparak gönderim bilgilerini tamamlamanız siparişiniz için yeterlidir. Siparişinizde belirttiğiniz bilgilerinize göre seçiminiz, belirlediğini gün ve saatte gönderim yaptığınız kişiye elden teslim edilir. Siparişlerinizi online olarak verebileceğiniz gibi arzu ederseniz müşteri destek hattından yararlanarak da sipariş tamamlamanız mümkün.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti