Cam Vazoda Güller

Sevginin en değerli ve güzel dili çiçekler ile sunulandır. İnsanoğlunun farklı çiçek çeşitlerine farklı anlamlar yüklemesi ile birlikte gelişen bu dille, sevdiklerinize kendinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Eşinize ya da sevgilinize özel bir günde sunabileceğiniz cam vazoda güller şık aranjmanı ile de etkileyici bir sunuma sahiptir. Kategorimiz içinde yer alan onlarca farklı aranjman içinden dilediğiniz bir tasarımı seçerek, sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz.

Cam Vazoda Gül Tasarımları

Cam vazoda güller kategorimizde yerini alan görsellerimizde şık ve etkileyici aranjman çeşitlerine yer açtık. Son derece sade olan aranjmanların yanı sıra mevsim yeşillikleri ve cipso çiçekleri ile hareket kazandırılmış olan modelleri de görebilirsiniz. Fanus içinde taşlar ile ağırlık ve güzellik kazandırılmış olan güllerin yanı sıra seramik vazo çeşitleri de kategorimizde bulunuyor.

Kırmızı güllere eşlik eden pembe, sarı, mavi ya da rengârenk gül çeşitlerine de kategorimiz içine ekledik. Arkadaşlarınızın yeni iş ya da terfilerini kutlamak ya da doğum günü tebriklerinde hediye olarak gönderebileceğiniz cam vazoda gül tasarımlarını, sıradan bir günde de sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Halk arasında gelin çiçeği olarak bilinen cipso çiçeklerinin yanı sıra farklı yeşil yaprak çeşitleri ile hareket kazandırılan tasarımlarımızda papatyalara da yer açtık. İrili ufaklı kurdeleler ile süslenen güllerimiz de boncukları, taşları, oyuncak ayıları da görebilirsiniz. Ayrıca cam fanus içinde yer alan su içinde balık aranjmanımızda farklı tasarım arayanlar için son derece ideal bir seçim olacaktır.

Online Cam Vazoda Gül Siparişi

Sevdiklerinize hediye olarak sunacağınız cam vazoda gül aranjmanlarımızı kategorimiz içinden seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Teslimat adresi, günü ve saatini belirleyebileceğiniz online sipariş seçeneğimizin yanı sıra telefon ile de sipariş tamamlamanız mümkün.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti