Küçük büyük herkesi mutlu eden uçan balonlar, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz eğlenceli ve şık bir seçenektir. Mekân süslemelerinde yararlanıldığı gibi aynı zamanda çiçek buketleri ile de teslimatı yapılarak hoş bir sürpriz yaratmaya destek olur. Sitemizde yer alan uçan balon kategorimizde bulunan çeşitler içinde seçiminizi yaparak sipariş vermeniz mümkün.

Uçan Balon Modelleri

Sitemizde yer alan uçan balon modellerimiz içinde mekânlarınıza hareket katacak olan seçimler yer alıyor. Rengârenk balon seçeneklerine sahip olan modelimiz ile isterseniz mekânınızı süsleyebilirsiniz ya da sevdiklerinize çiçek buketi ile sunabilirsiniz. Annenizin, arkadaşınızın, çocuğunuzun doğum gününde son derece keyifli bir hediye seçeneği olarak rengârenk uçan balon seçimimize yer verebilirsiniz.

Sevdiğinizin ya da eşinizin doğum günü, evlilik yıldönümü ya da sevgililer günü gibi özel gün kutlamalarınızda da kırmızı kalpli uçan balon modelimizi tercih etmeniz mümkün. Bunların yanı sıra 20 cm ebadında olan oyuncak ayı ile renkli uçan balonlar set halinde gönderim yapılan modelimizdir. Arkadaşınız, sevgiliniz ya da çocuğunuzun doğum günü kutlaması veya tebrik ya da özel gün kutlaması için seçebileceğiniz bir modeldir.

Hangi uçan balon modelini tercih edeceğinize karar vermek için görselle tıklayarak ürün detaylarını da görebilirsiniz. Uçan balonlarınıza çiçek, pasta, çikolata gibi ekstra ürün ekleyebilirsiniz.

Uçan Balon Siparişi Ver

Uçan balon modellerimiz içinden seçiminizi yaptıktan sonra teslimat tarihini ve gününü belirleyerek devam edebilirsiniz. Ekstra ürün eklemek istiyor iseniz bu seçeneği ilave ettikten sonra gönderici ve alıcı bilgilerinin yanı sıra kart bilgilerini de tamamlayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Online siparişi tamamlamayı tercih etmiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek, hem ürün hakkında bilgi alabilir hem de dilediğiniz ürün siparişinizi telefon ile verebilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti