Gül Buketleri

Muhteşem taç yaprak yapısı, farklı renkleri ve çeşitleri ile her daim insanlar için ilham kaynağı olan güller aynı zamanda şairler içinde özel bir anlam içerir. Zaman içinde insanlar tarafından yüklenen anlamları ile hayatımız içindeolan değerleri de farklılaştı. Sevginin dili olan güller kimi zaman tutkuyu, kimi zaman masumiyeti, kimi zaman ise aşkın temsilcisi oldu. Sevdiklerinize özel günlerde ya da sıradan bir günde sunacağınız gül buketi, onlara verdiğiniz değerin yanı sıra söylemek istediklerinizi de iletmenin bir yoludur.

Gül Buketi Aranjman Çeşitleri

Gül buketlerimizi farklı aranjman çeşitleri ile hazırlayarak beğeninize sunduk. Kategorimiz içinde yer alan gül buketlerimizi, sevgilinizin ya da eşinizin doğum günü kutlamasında ya da herhangi özel bir gününüzde gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan farklı gül buket çeşitlerini de arkadaşlarınız için önemli olan günlerde göndermeniz mümkün. Mavi, pembe, beyaz gibi farklı renk seçenekleri ve farklı aranjman çeşitleri bu gibi gönderileriniz için ideal seçimlerdir. Eşe ya da Sevgiliye gönderilecek olan aranjmanlarımızda oyuncak ayı çeşitlerine yer verilirken doğum günü gibi kutlamalar için pasta seçeneğine de yer açtık.

Cipso çiçeği ve mevsim yeşillikleri ile süslenen güller şık gül buketlerikâğıtları ile tamamlandı. Beğeninize ya da sevdiklerinizin beğenisine hitap edecek olan buket seçimini yaparak anında siparişinizi sitemizden tamamlayabilirsiniz.

Sevdiklerinize Teslim Gül Buketleri

Sitemizden gerçekleştireceğiniz gül buketi siparişleriniz sevdiklerinize elden teslim edilir. Sipariş vereceğiniz buket seçimini yaptıktan sonra teslimat bilgilerini eksiksiz olarak tamamlamanız yeterlidir. Beğendiğiniz buketin detaylarını öğrenmek için görselli tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Siparişlerinizi online olarak verebileceğiniz gibi telefon ile de tamamlamanız mümkün. Sitemizde yer alan telefon bilgilerinden yararlanarak müşteri temsilcimizden destek alarak siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti