Yeşil Yapraklı Ofis Çiçekleri

Ofis dekorasyonunda sıklıkla kullanılan bitkiler mekanın çok daha estetik ve güzel görünmesini sağlayabiliyor. Özellikle yeşil yapraklı ofis çiçekleri dekorasyona bambaşka bir şıklık kazandırıyor. Bu nedenle hemen her ofiste mutlaka bu özel bitkilerin kullanıldığını görebilirsiniz. Özellikle difenbahya bitkisi özel yaprak görünümünün yoğun olması nedeniyle ofislerde büyük bir ilgi görüyor.

Sivri yapraklara sahip olan yukka bitkisi de yine sık tercih edilen yeşil yapraklı ofis çiçekleri sıralamasında mevcut. Bu bitkiler genellikle tek saksıda iki kök şeklinde hazırlanıyor ve her iki bitkinin boyu da birbirinden farklı oluyor. Benjamin daha küçük yapraklara sahip olsa da yine yoğun bir yaprak görünümüne sahip olan bitkiler arasında yer alıyor.

Küçük Yapraklı Ofis Çiçekleri

Şeflera çiçeği de iki farklı renge sahip olan yaprakları ile dikkat çeken bitkilerden biridir. Sadece ofislerde değil evlerde de dekoratif açıdan sıklıkla tercih edilen bu çiçek bakımı ihmal edilmediğinde muazzam şıklığını uzun süre muhafaza ediyor. Uzun ve sivri yapraklara sahip olan marginata çiçeğinin de tercih edilebileceğiniz belirtelim.

Sıraladığımız bu saksı bitkilerinin tümü iç mekanda bakımı yapılabilen bitkilerdir. Sulanmasına dikkat edilmesi ve zamanında saksı değişimim yapılması yeterli olabiliyor. Siz de ofisinizde çok daha natürel bir görünüm elde etmek için bu çiçekleri dekorasyonunuza mutlaka kazandırın. Online satış sitemizde sıraladığımız bitkiler ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti