Yeni İş Tebriği Çiçekler

Yeni işe başlayan sevdiklerinizin bu heyecanına ortak olmak için çiçek göndermeniz son derece zarif bir davranış olacaktır. Bu noktada devreye yeni ı̇ş tebriği çiçekler giriyor.  Yeni işi nedeniyle sevdiklerinizi tebrik etmek istediğinizde elbette çiçeği evine değil iş yerine göndermeniz gerekiyor. Bu nedenle seçtiğiniz tasarımı işyerine uygun olması gerekir.

İşyerinde vazo bulmak zor olacağı için buket formunda dizayn edilmiş çiçeklerden uzak durmalısınız. Bunun yerine vazoda olarak tasarlanan ya da şık bir kutu içerisinde dizayn edilen çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha düşünceli bir davranış sergilemiş olacaksınız. Saksı içerisinde hazırlanan çiçekler öncelikli tercihiniz olabilir. Bu tasarımlar dekoratif açıdan da işyerlerinde sıklıkla kullanılıyor.

Yeni İş Tebriklerinde Hangi Çiçekler Gönderilir?

Sevdiklerinizin yeni iş yerinde çalışma ortamına dekore edebileceği saksı çiçeklerine yönelmeniz o kişi için hoş bir hatıra da olacaktır. İş yerine daha kolay alışmasını dahi sağlayabilir. Bu noktada en ideal seçenek olarak minyatür boylarıyla bonsai ağaçlar karşımıza çıkıyor. Minyatür meyve ağaçlarının da seçenekleriniz arasında yer aldığını belirtmemiz lazım.

Aynı zamanda teraryum çalışmaları da yeni ı̇ş tebriği çiçekler arasında yer alıyor. İşte mother ya da başarı temalı bir teraryum çalışması ile sevdiğiniz kişiye hem şaşırtabilir hem de çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Aslında iş ortamına gönderim için son derece uygun olan çok daha fazla sayıda seçeneğiniz var. Bu seçenekleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti