Ucuz Gelin Buketi

Gelinler artık ellerinde yapay çiçeklerle evlenmek istemiyor. Canlı çiçeklerin muhteşem kokusu eşliğinde yeni bir hayata başlamak isteyen gelinlerin yakın markajında elbette ucuz gelin buketi çeşitleri var. Bu buketlerde genellikle en taze çiçekler kullanılıyor. Çünkü fotoğraf çekimi, nikah ve ardından düğün derken, saatlerce çiçeğin solmaması, yaprak dökmemesi ve bu yoğun tempoya dayanması gerekiyor.

İşte bu nedenle gelin buketi için hangi çiçekçi adresinin seçildiği de büyük önem taşıyor. Elbette pek çok adres üzerinden ucuz gelin buketi siparişi verilebilir. Fakat söz konusu dayanıklılık noktasında buketlerin sınıfta kalabileceği de gelin adayları tarafından dikkate alınmalı… Gelin el çiçeklerinde kullanılan çiçeklerin zarif bir tasarım eşliğinde hazırlanması da önem taşıyor.

En Zarif Gelin El Çiçeği Buketleri

Buketlerde en çok tercih edilen çiçeklerin başında beyaz güller geliyor. Beyaz güller ve açık pembe renkte olan güllerin bir arada kullanıldığı aranjmanlar da sıklıkla tercih ediliyor. Daha yoğun yaprak görünümüne sahip olan erengüllerin de bu zarif buketleri süslediğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda beyaz zambaklar da gelinlerin buketlerinde favori çiçekleri arasında yer alıyor.

Bu tasarımlara alternatif olarak rengarenk kır çiçekleri ile “evet” demeyi tercih eden gelinlerin sayısında son yıllarda belirgin bir artış olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kır düğünleri için kır çiçeklerinden muazzam el buketleri hazırlanıyor. Uzun süre taze ve diri kalan çiçeklerle hazırlanan ucuz gelin el çiçeklerini online satış sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti