Sevgiliye Çiçek Nasıl Verilir?

Sevgiliye çiçek vereceğiniz zaman, çiçeğin rengi, türü ve kokusu büyük bir önem taşımaktadır. Eğer şık giyinmekten hoşlanan bir sevgiliniz var ise gösterişli ve iddialı duran çiçeklerden hoşlanıyor olabilir. Sadeliği seven bir sevgiliniz var ise ona papatya gibi daha doğal bitkilerden oluşan bitkileri verebilirsiniz.

Sevgiliye verilecek olan çiçeğin üzerine yazılacak olan notlarda büyük bir önem taşımaktadır. Çiçekçi aracılığı ile yazdıracağınız notun üzerinde yer alan isme özellikle dikkat etmesini söylemeniz gerekmektedir. Sevgilinize çiçeği kendiniz verecekseniz, bunu özel bir anda yapmanız gerekebilir.

Çiçekçiler bazı zamanlarda gönderim yapacakları çiçeklerin notları karıştırabiliyorlar. Bu sebeple, düzeltilmesi zor olan sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu noktada çiçekçinizi telefon ile arayabilir ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Çiçek Sunumunu İhmal Etmeyin

Çiçek buketinin süslenmesi, üzerindeki notu ve çiçeğin seçimi tamam ise sıra artık bu çiçeği sunmaya gelmiş demektir. Çiçeği sevgilinize sunmadan önce iyi bir plan yapmalısınız. Sevgilinizin iş yerine çiçek gönderecekseniz aşırı büyük boyutlu çiçekleri seçmemeniz gerekiyor. Sevgiliniz çalışma alanında o çiçeği koyabileceği bir yer bulmayabilir ve zor durumda kalabilir.

Çiçeği sevgilinize kendiniz yüz yüzeyken verecekseniz, özel bir randevu ayarlayabilirsiniz. Çiçeği sevgilinize sunarken, yanında ufak bir hediye de verebilirsiniz. Böylelikle sevgilinizin dünyanın en mutlu insanı olmasını sağlayabilirsiniz. Çiçek sunumunuzu yaparken sevgilinize hoş sözler söylemeyi de ihmal etmeyin.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti