Sevgiliye Çiçek Gönderirken Dikkat Edilecekler

Sevdiğiniz kişiye çiçek yollarken çiçeklerin anlamını da öğrenmelisiniz. Sevgiliye çiçek gönderirken dikkat edilecekler ise en başta karşınızdaki kişinin nasıl çiçeklerden hoşlandığı ve hangi renkleri sevdiğidir. Yeni tanıştıysanız lilyum, orkide ya da gerbera çiçeği tercih edebilirsiniz. Özel günler ve özel günler dışında da çiçek göndererek sevdiğiniz kişiye ne kadar çok önem verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiye Çiçek Göndermenin Önemli İpuçları

Sevgiliniz sadelikten hoşlanıyorsa papatya, beyaz orkide ve beyaz gül gönderebilirsiniz. Gösterişi seviyorsa daha canlı çiçekler seçmeli ve mevsim tazelikleriyle süslemelisiniz. Kırmızı gül ve pembe gül demetleri ise her zaman karşınızdaki kişiye değer verdiğinizi ve onu ömür boyu seveceğinizi gösterir.

Sevdiğiniz kişinin ev veya iş adresine göndereceğiniz çiçekler de ayrı seçilmeli. İş adresine gönderecekseniz saksı çiçeklerini, büyük yapraklı çiçekleri veya teraryum tasarımlarını tercihe edebilirsiniz. Evine çiçek yollayacaksanız vazo içinde olabileceği gibi buket çiçekler de seçilebilir. Sevdiğiniz kişiye özel bir mesajınızı da ileterek çiçek demetlerini hazırlatabilirsiniz. Dışarda buluşacaksanız kutu içinde gül ya da orkide çiçeğini verebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti