Sevgilisine Bir Demet Papatya

Çiftlerin birbirlerine çiçek almaları bir anlamda verdikleri değerin bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Genellikle erkekler sevgililerine kırmızı gül almayı tercih ediyor. Ancak sevgilisine bir demet papatya alan erkeklerin sayısı da bir hayli arttı. Çünkü bir süre sonrasında sürekli aynı çiçeği almak sıkıcı bir hal alabiliyor. Bu nedenle erkekler daha farklı çiçek arayışlarına girebiliyorlar.

Papatya ise saf sevgiyi ve masumluğu simgeleyen bir çiçek olduğundan sevgilisine bir demet papatya alan erkekler de gönül rahatlığı ile bu çiçeği tercih edebiliyor. Ayrıca papatya pek çok çiçek türü ile kıyaslandığında çok daha makul fiyatlara sahiptir. Bu yönüyle de sık tercih edilen bir çiçek olma özelliğini koruyor.

Papatya Aranjmanlarına Göz Atın!

Papatya çeşitleri ile hazırlanan aranjmanlara göz atarak bu özel çiçeğin en güzel hallerini görebilirsiniz. Genellikle papatya dendiğinde akıllara beyaz renkte çiçekler gelir. Ancak farklı renklerde papatyalar da olduğunu belirmekte fayda var. Bu çiçeklerle rengarenk ve göz alıcı güzellikte aranjmanlar hazırlanabiliyor. Çeşitli süslemeler ile daha estetik bir görünüm alması sağlanabiliyor.

İnternetten online olarak da papatya siparişi verebilirsiniz. Demet şeklinde dizayn edilen papatyalar her türlü özel duruma uygun bir çiçek çeşididir. Bu yüzden doğum günü, sevgililer günü ya da tanışma yıldönümü gibi günlerde çiçek göndermek istediğinizde papatyayı rahatlıkla seçebilirsiniz. Bu özel çiçek aranjmanlarını internet üzerinden mutlaka inceleyin.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti