Sevgililer Gününe Özel Çiçekler

14 Şubat sevgililer gününde sevgilinize hangi çiçeği alacağınız konusuna nokta koyamadıysanız, sizler için bazı önerilerimiz olabilir. Eşinize ya da sevgilinize sevgililer gününe özel çiçekler almak isterseniz önerimiz elbette kırmızı güller olacak. Aşkı sembolize eden kırmızı güller le artık harika aranjmanlar hazırlanabiliyor. Dolayısıyla sevgiliniz için kırmızı gül aranjmanlarından birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bu arada kırmızı güller hem vazoda hem de buket formunda dizayn edilebiliyor. Aynı zamanda mevsim yeşillikleri ve cipsolarla süslenerek bambaşka bir duruş kazanabiliyor. Elbette sevgililer gününe özel çiçekler sadece kırmızı güllerden ibaret değil. Pembe güller de muhteşem bir seçenek olabilir. Pembe güllerle farklı renklerde güllerin bir arada kullanıldığı aranjmanlar da tercih edilebilir.

Kır Çiçekleri Sevgililer Gününü Renklendiriyor!

Kır çiçekleri rengarenk görünümü ve muazzam enerjisi ile sevgililer gününüze renk katabilir. Sevgilinize sürekli gül almak istemiyorsanız, kır çiçeklerinden hazırlanmış olan tasarımlara da yönelebilirsiniz. Kır çiçeklerinde aranjmanın zarafeti çok önemli olabiliyor. Bu yüzden şık bir aranjmanı tercih etmenizi öneririz. Alternatifleriniz arasında papatyalar da var.

Masumiyeti ve saf sevgiyi simgeleyen papatyalar, en az güler kadar güçlü bir seçenektir de diyebiliriz. Sevgililer gününde sıra dışı bir seçim yapmak isteyenlere önerimiz teraryumlar olacak. Teraryumlar arasında son derece romantik bir duruş sergileyen özel tasarımlar da var. Üstelik buket çiçeklerden daha kalıcı bir hatıra olabilme özelliğine de sahipler.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti