Sevgili Doğum Günü Hediyeleri

Sevgilinizin doğum gününde ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz yapmanız gereken öncelikle çiçeklere yönelmenizdir. Çünkü sevgili doğum günü hediyeleri arasında en özel olanı elbette çiçeklerdir. Bu özel günde sevgilinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz pek çok çiçek aranjmanı bulunuyor. En uygun olanlar ise elbette romantizmin ve aşkın simgesi olan kırmızı güllerdir.

Alternatifleriniz aslında oldukça geniş ve kırmızı güllerle hazırlanan pek çok farklı çiçek buketi bulunuyor. Farklı renklerde güllerle donatılmış bir kucak dolusu çiçek sevgili doğum günü hediyeleri olarak tercih edilebiliyor. Yanında büyük bir kırmızı kalp şeklinde balon ile teslimatı yapılabilen çiçeklere de yönelebilirsiniz.

Sevimli Ayıcık ve Çiçek Setleri

Aynı zamanda sevimli bir ayıcığın eşlik ettiği çiçek buketleri de sevgilinize doğum gününde gönderebileceğiniz bir başka set olabilir. Doğum günlerinde özel bir seçim yapmak isterseniz, butik tasarım çiçek modellerine de yönelebilirsiniz. Birbiri ile uyumlu olan çiçeklerden hazırlanan bu tasarımlara alternatif olarak daha kalıcı bir çiçek yani saksı çiçeği de tercih edilebilir.

Saksı çiçekleri yaşam alanlarına farklı bir atmosfer kazandırıyor olmasının yanı sıra daha kalıcı bir hatıra olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sevgilinizin baktıkça sizi hatırlamasını sağlayacak saksı bitkileri arasında bosai çeşitleri de bulunuyor. Muhteşem görünümleriyle bu bodur ağaçlar oldukça sıra dışı bir seçim yapmanızı sağlıyor. Son olarak önerimiz teraryum çeşitleri olacak. Cam fanusta hazırlanan bu aranjmanlar da özel bir seçim olabilir.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti