Nişanlıya Çiçek Gönder

Çiçekler her duruma ve her duyguya tercüman olabiliyor. Özellikle söz konusu aşk ve sevgi olduğunda çiçekler baş aktöre dönüşüyor. Artık çiftler sadece özel günlerde değil, sıradan günlerde de nişanlıya çiçek gönder diyerek romantik sürprizler yapabiliyor. Çiftlerin bu şık sürprizlerine mazhar olan çiçeklerin başında ise tahmin edebileceğiniz gibi kırmızı güller geliyor.

Kırmızı güllerle hazırlanan ve şıklıklarıyla adeta göz kamaştıran aranjmanlar nişanlıya çiçek gönder şeklindeki taleplerde ön plana çıkıyor. Sadece kırmızı değil, beyaz ya da pembe güllerle dizayn edilen çiçek buketlerinin de bu noktada popüler olduğunu belirtebiliriz. Aynı zamanda muazzam bir duruş sergileyen mevsim çiçekleri de ansızın yapılan sürprizlerde daha fazla tercih edilmeye başlandı.

Nişanlıya Hangi Çiçek Gönderilir?

Eğer tanışma yıldönümü ya da nişan yıldönümü gibi özel günlerde nişanlınıza göndermek için bir çiçek arıyorsanız, seçiminizi mutlaka kırmızı güllerden yana yapmak zorunda değilsiniz. Lilyumlar ya da orkideler de bu noktada tercih edilebilir. Aynı zamanda rengarenk karanfillerden hazırlanan ve muhteşem kokusu ile adeta büyüleyen çiçeklerin de tercih edilebildiğini belirtelim.

Aslında seçenekleriniz oldukça fazla ve size güzel görünen ya da nişanlınızın sevdiği herhangi bir çiçeği tercih edebilirsiniz. Bu arada daha kalıcı bir seçim yapmak için teraryum çeşitlerine de yönelebileceğinizi hatırlatalım. Romantik bir konsept kullanılarak dizayn edilmiş olan tasarımlar nişanlınızı ziyadesiyle mutlu edecek ve şaşırtacaktır. Mutlaka teraryumlara da göz gezdirin.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti