Kütahya’da Gelin Buketi

Gelinliğin seçilmesinden sonra gelinlik kadar önemli olan gelin buketinin seçimidir. Kütahya’da gelin buketi siparişi alan markalara sipariş verebilir, istediğiniz çiçeği hazırlatabilir ve tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. Çiçeğin rengi gelinlikle uyumlu olmalı ve çok abartılı da olmamalı. Şıklığı ile göz doldurmalı ve zarif bir etki bırakmalı.

Gelin Buketi Tasarımları

Düğün temanıza uygun bir gelin buketi ile düğün gecenizi unutulmaz yapabilirsiniz. Kütahya’da gelin buketi tasarlayan markaların çeşitlerini inceleyerek istediğiniz modeli internet üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Mekanın özelliğine uygun gelin buketi de hazırlatabilirsiniz. Otelde yapılacaksa düğün, gelin buketine inci taneleri de ekletebilirsiniz.

Gelinliğinizde bulunan zarif taş ya da aksesuarları gelin buketinize aktarabilir ve tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. El buketleri ya da küçük demetler ile düğün gününüzü daha özel hale getirmek elinizde. Canlı çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Orkide, gül, lale ya da papatyalardan hazırlanan gelin buketleri sizleri daha da zarif gösterir. Kır düğünü yapacaksanız mekana uygun olarak papatya buketlerini seçebilir ya da mevsim yeşillikleriyle hazırlanan özel tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti