Kuru Çiçek Gelin Buketi

Kuru çiçekler bu defa evleri değil, gelinlerin ellerini süslüyor! Özel yöntemlerle kurutulan ve muhteşem duruşları ile canlı çiçeklerle rekabet edebilecek bir görünüm sergileyen kuru çiçek gelin buketi modelleri, sıra dışı seçimler yapmak isteyen gelin adaylarının yakın markajında bulunuyor. Bu çiçekler nostaljik bir atmosfer de sunabiliyor. Aynı zamanda sofistike bir güzellik için de tercihlerin odak noktası olabiliyor.

Aslında kuru çiçek gelin buketi modellerinin belirli bir düğün konseptleri için tercih edildiğinden söz etmek yanlış olacaktır. Çünkü salon düğünleri kır düğünleri ya da sahil düğünlerinde bu tasarımlara sıklıkla rastlıyoruz. Dolayısıyla her düğün konseptine anında uyum sağlama özelliği ile dikkat çekiyorlar.

Hangi Çiçekler Daha Çok Tercih Ediliyor?

Bu noktada en çok merak edilen husus, hangi çiçeklerin kuru çiçek olarak tercih edildiği oluyor. Cevabı ise sizi pek şaşırtmayacak. Romantik bir imaja sahip olan güller, en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Beyaz ve pembe güllere alternatif olarak aşkı simgeleyen kırmızı güllerin de tercih edildiğini söylemek mümkün.

Leylaklar da şaşırtacak derecede ilgi görüyor. Hafif uzun bir duruşa sahip olan leylakların özellikle kurutulduğunda pek renk kaybına uğramaması, bu çiçeğe olan ilgiyi arttırıyor. Bu arada kurutulmuş çiçeklerin damatlar için de yaka çiçeği olarak tercih edildiği bilgisini de aktaralım. Gelin el çiçeği ile uyumlu bir yaka çiçeği seçmek isteyen damatlar, özel olarak dizayn edilen bu modellere yöneliyor.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti