Kalıcı Bir Hatıra İçin Saksı Çiçekleri

Çiçek göndermek yüzyıllardır süregelen en hoş mutlu etme yöntemlerinden biridir. Sevdiğiniz kişiyi sadece mutlu etmekle kalmayan aynı zamanda kendini önemli hissetmesini de sağlayan çiçekler unutulmaz bir anı da olabiliyor. Ancak kesilen ve çeşitli aranjmanları ya da buketleri süsleyen çiçekler maalesef bir süre sonrasında solmaya mahkum.

Elbette bu duruma alternatif olan saksı çiçekleri de var. Şık bir saksı içerisinde, toprağıyla birlikte beğeniye sunulan saksı çiçekleri, bakımı ihmal edilmediğinde yıllarca varlığını koruyor. Dolayısıyla gönderen ve alan kişi için de çok daha kalıcı bir hatıra oluyor. Amacınız kalıcı bir anı yaratmaksa tercihinizi saksı çiçeklerinden yana kullanabilirsiniz.

En Güzel Saksı Çiçekleri

Birbirinden güzel saksı çiçekleri arasından dilediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz. Kütahya’nın her adresine teslimatını yapabileceğimiz saksı bitkileri arasında eşsiz görünümü ile dikkat çeken guzmanya çiçeği de var. Uzun ve yeşil yaprakları, canlı kırmızı renkteki çiçeği ile guzmanya her özel günde ve her durumda gönderilebilecek çiçekler arasında yer alıyor.

Geniş yeşil yaprakları ile evlerin ve işyerlerinin vazgeçilmez dekoratif bitkilerinden biri olan craton bitkisi de en güzel ve en çok tercih edilen saksı bitkileri arasında yer alıyor. Yeni iş yeri açan yakınlarınızı tebrik etmek ya da terfi alan dostlarınızı mutlu etmek için de bu bitkinin gönderimini rahatlıkla yapabilirsiniz. Çünkü craton işyerlerinde dekoratif açıdan sıklıkla bulundurulan bir bitkidir.

Farklı görünümü ile ön plana çıkan sıklamen bitkisi de saksı çiçekleri arasında popülerliğini uzun yıllardır koruyor. Pembe ya da kırmızı gibi farklı renkleri olabilen sıklamen çiçeği dayanıklı bitkilerden biridir. Menekşe, galetya, benjamin, marginata ya da şeflera gibi boyu daha uzun olan saksı bitkileri de gönderim için ideal birer seçenek…

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti