Evlilik Teklifi Çiçekleri

Evlilik teklifi için hazırlanıyorsanız çiçek seçimine de ayrı bir önem vermelisiniz. Evlilik teklifi çiçekleri anlamlı ve romantik olmalıdır. Ömür boyu birlikteliği düşündüğünüz kişiye yapacağınız hoş sürpriz ile onu daha çok etkilersiniz. Kırmızı gül aşkı ve tutkuyu simgelediği için evlilik tekliflerinde tercih edilir. Sevdiğinize her zaman aşık kalacağınızı da ifade eder.

Evlilik Teklifi Yaparken Hangi Çiçekler Seçilmeli?

Güllerin farklı rengi olduğu gibi anlamları da farklıdır. Beyaz gül evlilik teklifi çiçekleri arasında yer alır. Saf ve temiz duyguları simgeleyen beyaz gül ile sevdiğiniz kişiye olan derin duygularınızı da belirtebilirsiniz. Frezya ise umut anlamı taşır. Baharın gelişini temsil eden frezya ile güzel bir evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Zarifliği simgeleyen lale ise aynı zamanda masum aşkınızı da gösterir. Farklı renklerden oluşan lale demeti ile evlilik teklifi yapabilirsiniz. Kır çiçeklerinden olan papatya iyi niyetinizi simgeler. Teklif yapmadan önce sevdiğiniz kişinin hangi çiçeklerden hoşlandığını bilirseniz, evlilik teklifinizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Beyaz gül, lale, orkide, papatya ile mutluluğunuzu ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti