En Güzel Mevsim Buketleri Bizde!

Kütahya’daki yerel çiçekçiniz olan firmamız sizlere en güzel mevsim çiçeklerini sunuyor. Eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza, annenize, babanıza kısacası sevdiklerinize mevsim çiçeklerinin eşsiz güzelliğini sunabilir, sitemiz üzerinden hızlıca sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi kısa sürede Kütahya’nın herhangi bir adresine ulaştırabiliriz. Birbirinden güzel mevsim çiçekleri ile hazırladığımız aranjmanlar tüm kalpleri ısıtıyor!

Papatyalardan karanfillere kadar uzanan en güzel mevsim çiçeklerini, mevsime uygun taze yeşillikler ile süslüyoruz. Bu sayede daha zarif ve daha estetik bir görünüm almalarını sağlıyoruz. Mevsim buketleri canlı ve diri görünümünü suya konulduğunda uzun süre koruyabilir. Kır çiçekleri gibi dayanıklı çiçek çeşitleriyle de hazırladığımız aranjmanları sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kütahya’nın Her Semtine Teslimatımız Var!

Mevsim buketlerini evlere ya da işyerlerine teslim edebiliriz. Sadece Kütahya içi için sipariş alıyoruz ve teslimat gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz sizin bir mesajınızı ya da isminizi karta yazarak seçtiğiniz mevsim buketine ekleyebilir ve teslimatı bu şekilde gerçekleştirebiliriz. Kart ya da isim olmadan da çiçek teslimatı yapabiliriz. Oldukça geniş bir seçenek yelpazesine sahibiz.

Beyaz çiçekler saflığı ve masumiyeti sembolize eder. Göz alıcı bir güzelliğe sahip olan beyaz çiçekler ve papatyalardan hazırladığımız mevsim buketleri de özel günlerde veya sıradan bir günde sevdikleriniz için ideal bir seçim olabilir. Mevsime uygun yeşilliklerle hoş kokularını bulundukları ortama yayan mevsim buketleri arasında pembe ve beyaz rengin ağırlıkta olduğu aranjmanlar da yer alıyor.

Aynı zamanda sarı ve turuncu gibi sıcak renkleri taşıyan çiçekleri kullanarak da muhteşem aranjmanlar hazırladık. Her biri hem görüntüsü hem de kokusuyla yediden yetmişe herkesi mest eden mevsim buketleri yüzleri güldürmek ve kalpleri ısıtmak için harika bir seçenek olabiliyor. Bir kucak dolusu çiçek almanın keyfini sevdiklerinize yaşatın.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti