Doğum Çiçekleri Fiyatları

Sevdikleriniz bebek sahibi olduğunda, onların mutluluğuna ve heyecanına ortak olmak isteyebilirsiniz. Bunun en zarif yolu ise bir çiçek göndererek onları tebrik etmeniz olacak. Bu durumda doğum çiçekleri fiyatları hakkında fikir sahibi olmak da isteyebilirsiniz. Ancak size net bir rakamdan söz etmek elbette yanıltıcı olur. Çünkü fiyatlar hazırlanan aranjmana hatta kullanılan çiçeklere göre bile değişkenlik gösteriyor.

Ancak son yıllarda çiçek fiyatlarının çok daha düşük rakamlara gerilediği de biliniyor. Artık daha makul doğum çiçekleri fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Mutlaka yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Özellikle sevimli bir görünüm kazandırılmış olan ve özel aranjmanlarla hayat bulan tasarımlar gayet düşük fiyatlar eşliğinde satın alınabiliyor.

Hangi Çiçekler Doğum Çiçekleri Olabilir?

Eğer hastaneye gönderim yapacaksanız olabildiğince kokusuz ya da en azından yoğun bir kokuya sahip olmayan çiçeklere yönelmenizde fayda var. Çünkü hastane ortamında çiçek kokuları bazı hastalara rahatsızlık verebiliyor. Ancak eve gönderim yapacaksanız çok daha özgürce seçim yapabilirsiniz. Bu durumda muazzam kokularıyla dikkat çeken çiçeklerin gönderimini de yapabilirsiniz.

Elbette pek çok çiçek çeşidi doğum çiçeği olarak gönderilebilir. En çok tercih edilenler ise menekşeler, papatyalar ve rengarenk görünümleriyle büyüleyici bir güzellik sunan kır çiçekleri oluyor. Bu şık aranjmanlarda kimi zaman birkaç farklı çiçek türü tek bir aranjmanda da kullanılabiliyor. Siparişinizi internet üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz. Bu arada online siparişlerde daha düşük fiyatlarla karşılaşırsınız.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti