Çilek Buketi ile Sevdiğini Mutlu Et

Mevsimin en taze ve en leziz çilekleriyle hazırlanan buket görenleri gülümsetiyor. Bu kez çilek buketi ile sevdiğini mutlu et diyoruz ve sizlere bu özel buketten söz etmek istiyoruz. Öncelikle mevsimin en taze çiçekleri özenle seçiliyor ve temizleniyor. Hijyenik bir şekilde temizlenen çilekler özel bir aparata takılıyor ve sonrasında bir araya getirilerek harika bir bukete dönüşüyor.

Yaklaşık olarak 20 ila 25 adet çilek ile hazırlanan bu lezzetli buket sevdiklerinizi sadece mutlu etmek değil, aynı zamanda şaşırtmak için de tercih edebileceğiniz harika bir seçenek! Sevgililer gününde, yıldönümlerinde ya da anneler günü gibi özel ve anlamlı günlerde çilek buketi ile sevdiğini mutlu et diyerek sizlere bu özel bukete göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Meyve Buketleri Çok Moda!

Çiçekler elbette her daim en özel hediye olma özelliğini koruyor. Ancak meyve buketlerinin de son dönemde çok daha fazla tercih edilmeye başlandığını söylemek gerekiyor. Adeta bir trende dönüşen meyve buketleri popülerliğini daha uzun süre koruyacak gibi görünüyor.

Meyvelerin muhteşem lezzetinin de yardımı ile hem göze hem de damaklara hitap eden bir hediye seçeneği oluyor. Çilek buketi sıradan bir günde sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak istediğinizde de tercih edilebilir. Hiç beklemediği bir anda leziz bir çilek buketi almak kuşkusuz uzun süre unutulmayacak bir anıya da dönüşüyor. Online sipariş sitemizde bu özel buketi inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti