Canlı Çiçek Buket Fiyatları

Bir buket canlı çiçek ile yakınlarınıza ve sevdiğiniz kişiye çok zarif hediye yollayabilirsiniz. Canlı çiçek buket fiyatları hazırlatacağınız çiçek modeline göre değişir. Özel günlerde ya da özel günler dışında canlı çiçek buketleri yollayarak sevdiklerinize her zaman değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Canlı Çiçek Buketi Tasarımları Nelerdir?

Umutsuz kavgaları sonlandıran, yakınlarınızın yüzünü gülümseten çiçek demetleri ile güzel bir jest yapabilirsiniz. Canlı çiçek buket fiyatları özel tasarımlara göre değişir. Canlı çiçekler görünümleri kadar zariflikleriyle de karşınızdaki kişinin kalbini ısıtır. Özel günlerde, davetlerde tercihe edebilirsiniz.

Çiçeklerin özellikle canlı çiçeklerin çekiciliğine kimse karşı koyamaz. İnternetten hemen çiçek siparişi vererek çiçeğin istediğiniz kişiye gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Çiçek buketi arasına iliştireceğiniz özel not ise karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri artırır. Özel tasarımlı gül, lilyum, gerbera ya da lale demetleriyle yakınlarınıza özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Papatyalardan oluşan buket demetleri de her zaman dikkat çeker. Yaş günü, sevgililer günü, yıldönümlerinde ya da aklınıza gelebilecek tüm özel günlerde canlı çiçek buketlerini yollayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti