Cam Vazoda 7 Adet Beyaz Gül

Cam vazo içerisinde hazırlanan tanzimler zarif duruşları ile büyük beğeni alıyor. Özellikle aşkın ve derin sevginin çiçeği olan güller ile dizayn edilen tasarımlar zarafetiyle adeta göz kamaştırıyor. Son dönemde cam vazoda 7 adet beyaz gül ile hazırlanan aranjmanın büyük bir ilgi gördüğünden söz edebiliriz. Bu özel tanzim anneler gününde annenizi sevindirmeniz için de harika bir seçenek oluyor.

Elbette güller sevgililer gününe de çok yakışıyor. Sevgililer gününde sevgilinize onu hem şaşırtıp hem de mutlu edecek bir çiçek göndermek isterseniz hiç tereddüt etmeden tercihinizi cam vazoda 7 adet beyaz gül modelinden yana kullanın. Eşinize özel günlerde göndermeniz için de bu şık tanzimi tercih edebilirsiniz.

Beyaz Gülün Anlamı Ne?

Beyaz gül “saf güzellik” anlamına geldiği için çiftlerin birbirlerine gönderebilecekleri çiçekler arasında yer alıyor. Ayrıca ilk buluşma için hangi çiçeğin uygun olduğunu merak edenler de beyaz gülü seçebilir. İlk buluşma için kırmızı güllerle hazırlanan aranjmanlar biraz iddialı olabiliyor.

Bu noktada devreye beyaz güller giriyor. Bu arada pembe gülün anlamı da sıklıkla merak edilir. Pembe gül de “sana hayranım” anlamını taşıyor. Eğer hayran olduğunuz kişiye çiçek göndermek isterseniz pembe güllerle hazırlanan aranjmanları seçebilirsiniz. Pembe güller de kutuda ya da buket şeklinde tercih edilebiliyor. Sarı gül de dostlarınıza ve arkadaşlarınıza göndermeniz için harika bir seçenektir çünkü “en iyi dostumsun” anlamını taşır.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti