Burçlara Göre Çiçekler

Çiçek seçimi yaparken gönderimde bulunacağınız kişinin burcunu da dikkate alabilirsiniz. çok sayıda kişi gibi siz de burçlara göre çiçekler seçebilir ve bu sayede seçtiğiniz çiçeğin beğenileceğinden emin olabilirsiniz. Koç burcunun çiçeği sümbül, boğa burcunun çiçeği ise laledir. İkizler burcunun çiçeğini merak edenler için hemen açıklayalım. İkizler burcu insanları en çok gülden hoşlanır.

Yengeç burcu insanı için burçlara göre çiçekler dendiğinde tek çiçek anemon olur. Akdeniz çiçeği olan anemonlar yengeç burçlarını bir hayli etkiliyor. Gösterişli ve farklı görünümden hoşlanan aslan burcu ise orkideden hoşlanır. Başak burcu için bir çiçek seçimi yapacaksanız tercihinizi margit çiçeğinden yana kullanabilirsiniz.

Hangi Burcun İnsanları Hangi Çiçekleri Sever?

Dalya çiçekleri ise terazi burcu insanlarının favori seçimi olur. Teraziye gönderim için bu çiçeği seçebilirsiniz. Akrep burcu insanlarını etkileyen çiçekler ise dağ kenarlarında yetişen çiçeklerdir. Özellikle centiyane çiçeğini çok severler. Ancak bulmanın bir hayli zor olduğunu da belirtelim. Yay burcu ise en çok zambaktan hoşlanır. Keza zambak çiçeğini sevmeyen aslında yok!

Oğlak burcunun çiçeği ise amarildir. Kova burcu için çiçek kardelen anlamına gelir. Kova burcu insanlarını en çok etkileyen çiçek karların arasında açan ve güneşi görünce hemen solan kardelen çiçeğidir. Ve son olarak balık burcunun çiçeğinin ise nergis olduğunu sizlere aktaralım. Elbette bu çiçekler arasında bazılarını bulmak epey zor. Bu yüzden her burcun hoşlandığı çiçek olan papatyanın joker olduğunu da belirtelim.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti