Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi

Çiçek siparişi verdiğiniz zaman mutlaka ne zaman teslim edileceğini de öğrenin. Çünkü özellikle çiçek göndermeniz gereken özel günlerde teslimatın gecikmesi çeşitli sorunlara sebebiyet verebilir. Sitemizde aynı gün teslim çiçek siparişi vermek için çok sayıda çiçek çeşidini bulabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerin teslimatını aynı gün yapıyoruz ve aynı zamanda sizlere ileri bir tarihte teslimat yapılması için sipariş verme şansını da sunuyoruz.

Sitemizde aynı gün teslim çiçek siparişi verebileceğiniz çiçek çeşitleri arasında kırmızı güller de bulunuyor. Sevgilinize ya da eşinize göndermek için kırmızı güllerle hazırlanan buketleri, kutu çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Elbette güller tek seçeneğiniz değil. Farklı çiçek çeşitleri de sipariş vermeniz halinde aynı gün teslim ediliyor.

Çiçek Siparişlerinizi Aynı Gün Teslim Ediyoruz!

Çelenk ve ferforje çeşitleri için de sitemiz üzerinden sipariş verebileceğinizi belirtmek isteriz. Açılışlar ya da düğünler için sizin istediğiniz saatte teslimatı gerçekleştirebiliyoruz. Vefat durumunda gönderebileceğiniz cenaze için çelenk çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu özel tasarım çelenkler için gün içerisinde belirli bir saate kadar verdiğiniz siparişlerin kısa zamanda hazırlanarak teslim edildiğini belirtmek isteriz.

Online sipariş sitemize tıkladığınızda son derece geniş bir çiçek çeşidi seçeneği göreceksiniz. Son anda hatırladığınız özel günler için siparişinizi sitemizden vermenizde fayda olacak. Bu sayede çiçek göndermeyi ve özel günü son anda hatırladığınız fark edilmeyecektir. Hızlı çiçek siparişi ve aynı gün teslimat sitemizde!

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti