Anneler Gününde Orkide

13 mayıs anneler gününde annenize muazzam bir sürpriz yapmak için çiçek gönderebilirsiniz. Ancak seçtiğiniz çiçeğin annenize yakışacak güzellikte olması gerekiyor. Bunun için de önce hangi çiçekleri tercih edebileceğiniz konusunu gözden geçirelim. Son dönemde anneler gününde orkide göndermek bir hayli popülerlik kazandı. Siz de tercihiniz bu yönde yapabilir ve annenize güzel bir orkide göndererek anneler gününü kutlayabilirsiniz.

Orkidelerde ise en çok tercih edilen renk beyaz oluyor. Bunun yanı sıra pembe ve fuşya renklerinin de sıklıkla tercih edildiğini belirtmekte fayda var. Bu arada anneler gününde orkide gönderirken aynı zamanda annenizi şaşırtmak isterseniz bu durumda mavi orkide tercih edebilirsiniz. Mavi orkideler aslında doğada bulunmuyor. Sonradan uygulanan özel bir teknik ile beyaz orkideye mavi rengi kazandırılıyor.

Zamanla orkide yeniden eski asıl rengini yani beyaz rengini alıyor. Mavi orkideler annenize şık bir sürpriz yapmanız için gayet ideal bir seçim olabilir. Bu arada elbette seçenekleriniz sadece orkideden ibaret değil. Dilerseniz papatya ya da mevsim buketlerini de tercih edebilirsiniz. Menekşeler gibi saksı çiçekleri de şık bir seçim olabilir.

Ayrıca saksı çiçeklerinin buketlerden daha kalıcı olduğunu da belirtmek lazım. Anneniz için şık bir hatıra olabilecek bu tür saksı çiçeklerine de yönelebilirsiniz. Bu arada orkideler ve diğer tüm çiçekler için internetten saniyeler içerisinde sipariş verebilirsiniz. Online sipariş ile daha ekonomik bir tercih yapmış olacaksınız.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti