Açılışa Gönderilecek Çiçekler

İşyeri açılışı için davet alanların mutlaka çiçek göndermesi de gerekir. Özellikle katılamadığınız işyeri açılışları için gösterişli bir çiçek seçimi yaparak gönderebilirsiniz. Peki, açılışa gönderilecek çiçekler hangileridir ya da nasıl bir çiçek aranjmanını seçmelisiniz? Öncelikle çelenk ve ferforje modellerinin işyeri açılışları için en uygun seçenekler olduğunu belirtmeliyiz. Bu tasarımlar şık duruşlarıyla açılışlara renk katıyor.

Ancak mutlaka tercihinizi bu iki tasarımdan yana kullanmanız şart değil. Artık özel aranjmanlar hazırlanarak açılışa gönderilecek çiçekler arasına ekleniyor. Örneğin yayvan bir vazo içerisinde dizayn edilen ve masaları süsleyen modellerin sıra dışı bir aranjman çeşidi olarak açılışlara gönderilebileceğiniz belirtmeliyiz. Aynı zamanda vazo içerisinde dizayn edilen pek çok aranjman çeşidi de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Açılış İçin Uygun Çiçekler

Tercih yaparken mutlaka yeterince modeli inceleyin. Gördüğünüz ilk çiçeği seçmek durumunda değilsiniz. Açılış töreni boyunca göz önünde bulunacak olan bu çiçeğin kısa sürede solmasını istemezsiniz. Bu nedenle taze çiçeklerle hazırlanmış olan modelleri seçmeniz gerektiğini de hatırlatalım. Bu sayede birkaç gün boyunca diri ve taze görünümlerini koruyacaktır.

Seçtiğiniz çiçeğin prestijinize uygun bir görünüm sergilemesi de önemli unsurlar arasında yer alıyor. Elbette tasarımların muazzam görünmesi lazım. Aksi halde onlarca çiçek arasında sizin gönderdiğiniz çiçek sönük kalacaktır. Online sipariş sitemizde açılış için uygun olan çok sayıda çiçek aranjmanı bulabilirsiniz. tamamı için oldukça uygun fiyatlar sunuyoruz.

Ücretsiz Kargo
7/24 Müşteri Hizmeti